Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: XII.
Kolo: 4.kolo


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad :1:05,382 0 132 60
2. Monka František WV Spišská Belá 1:04,736 5 135 54
3. Divoký Jaroslav Peugeot 106 Sport Krížová Ves 1:04,910 10 140 48
4. Hrča Slavomír Fiat Kežmarok 1:11,042 0 144 43
5. Línek Jaroslav Škoda Fabia Spišská Belá 1:19,628 0 160 38
6. Stoklas Martin Škoda Felicia Spišská Belá 1:21,746 0 164 33
7. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 1:22,872 0 166 29
8. Krišanda Matej Škoda Felicia Spišská Belá 1:24,220 0 170 25
9. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:32,716 0 186 22
10. Divoká Paula Opel Corsa Krížová Ves 1:36,882 5 199 21
11. Fudaly Peter Audi A3 Mlynčeky 1:17,931 55 211 20
12. Podolínska Stanislava Renault Megane Spišská Belá 1:49,980 5 225 19
13. Česelka Štefan Renault Laguna Kežmarok 1:35,812 65 257 18
14. Kulanga Rastislav WV Golf Kežmarok vzdal 0 0 0
15. Bieľak Michal Renault Clio Spišská Belá vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Divoká Paula Opel Corsa Krížová Ves 1:36,142 0 194 60
2. Podolínska Stanislava Renault Megane Spišská Belá 1:49,190 0 220 54



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Divoký Jaroslav Peugeot 106 Sport Krížová Ves 0:55,610 0 112 60
2. Monka František WV Spišská Belá 0:58,458 0 118 54
3. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 1:01,308 0 124 48
4. Kulanga Rastislav WV Golf Kežmarok 1:03,653 0 128 43
5. Stoklas Martin Škoda Felicia Spišská Belá 1:05,814 0 132 38
6. Krišanda Matej Škoda Felicia Spišská Belá 1:08,793 0 138 33
7. Línek Jaroslav Škoda Fabia Spišská Belá 1:09,631 0 140 29
8. Hrča Slavomír Fiat Kežmarok 1:11,042 0 144 25
9. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 1:12,348 0 146 22
10. Česelka Štefan Renault Laguna Kežmarok 1:18,466 0 158 21
11. Bieľak Michal Renault Clio Spišská Belá 1:19,685 0 160 20
12. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:22,920 0 166 19
13. Divoká Paula Opel Corsa Krížová Ves 1:36,142 0 194 18
14. Fudaly Peter Audi A3 Mlynčeky 1:17,931 55 211 17
15. Podolínska Stanislava Renault Megane Spišská Belá 1:49,190 0 220 16



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Podolínsky Lukáš Renault Megane Spišská Belá 1:01,452 0 124 60
2. Bekeš ml. Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 1:25,595 0 172 54