Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 20.
Kolo: 5.kolo - 30.06.2019


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:48,458 0 98 60
2. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:48,555 0 98 54
3. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:50,402 0 102 48
4. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 0:45,186 10 102 43
5. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 0:45,188 15 107 38
6. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:46,204 15 109 33
7. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:52,306 15 121 29
8. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 0:56,788 15 129 25
9. Oravec Samuel BMW Kežmarok 1:01,968 15 139 22
10. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 1:11,158 20 164 21
11. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 1:46,603 0 214 20
12. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 1:03,990 0 128 60



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:38,932 0 78 60
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:39,995 0 80 54
3. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 0:42,090 0 86 48
4. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:42,917 0 86 43
5. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 0:40,280 5 87 38
6. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:45,477 0 92 33
7. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:46,935 0 94 29
8. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 0:48,268 0 98 25
9. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:48,956 5 103 22
10. Oravec Samuel BMW Kežmarok 0:51,176 0 104 21
11. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 1:01,644 0 124 20
12. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 1:03,990 0 128 19



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Monka ml. František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:27,304 0 56 60



Kategória: MOTO
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:00,037 0 0 60
2. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 0:00,121 0 0 54
3. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:00,515 0 0 48
4. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:01,056 0 1 43
5. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 0:05,416 0 5 38