Oficiálne výsledky

Jazda zručnosti - O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 20.
Kolo: 6.kolo - 30.06.2019


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:51,898 0 104 60
2. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 0:56,603 0 114 54
3. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:57,066 0 116 48
4. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:56,272 5 119 43
5. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:55,783 15 127 38
6. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 0:56,201 15 129 33
7. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:56,597 15 129 29
8. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 1:17,637 0 156 25
9. Oravec Samuel BMW Kežmarok 1:17,851 0 156 22
10. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 1:10,392 15 157 21
11. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 1:41,061 0 204 20
12. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá vzdal 0 0 0



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 1:15,320 0 152 60



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:43,972 0 88 60
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 0:45,973 0 92 54
3. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 0:45,415 10 102 48
4. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 0:51,763 0 104 43
5. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 0:51,865 0 104 38
6. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:51,898 0 104 33
7. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 0:52,060 0 106 29
8. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:53,155 0 108 25
9. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:54,951 5 115 22
10. Oravec Samuel BMW Kežmarok 0:57,612 0 116 21
11. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 1:08,270 0 138 20
12. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 1:15,320 0 152 19



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Monka ml. František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 0:37,682 0 76 60



Kategória: MOTO
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) Čas TB ∑ TB MB
1. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 0:0,993 0 1 60
2. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 0:01,450 0 1 54
3. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 0:01,511 0 1 48
4. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 0:01,537 0 1 43
5. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 0:01,988 0 2 38