Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 20.


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 277
2. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 261
3. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 246
4. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 216
5. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 195
6. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 189
7. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 165
8. Oravec Samuel BMW Kežmarok 124
9. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 114
10. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 91
11. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 91
12. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 79
13. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 76
14. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 62
15. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 46
16. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 40
17. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 22
18. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 21
19. Pjatek Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 21
20. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 20
21. Melkovičová Diana Peugeot 206 GTI Spišská Belá 18



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 120
2. Melkovičová Diana Peugeot 206 GTI Spišská Belá 60



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Monka František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 325
2. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 284
3. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 276
4. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 186
5. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 174
6. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 173
7. Oravec Samuel BMW Kežmarok 147
8. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 145
9. Štolc Anton Peugeot 206 GTI Spišská Belá 120
10. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 108
11. Vida František Peugeot 206 Spišská Belá 86
12. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 75
13. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 63
14. Stempák Vladimír Fiat Seicento Spišská Belá 63
15. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 40
16. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 38
17. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 29
18. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 22
19. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 21
20. Pjatek Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 19
21. Melkovičová Diana Peugeot 206 GTI Spišská Belá 18



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Monka ml. František Peugeot 206 GTI Spišská Belá 360
2. Melkovič Samuel Peugeot 206 GTI Spišská Belá 216
3. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 96



Kategória: MOTO
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Rusiňák Peter Škoda Octavia Poprad 103
2. Gemza Gabriel Škoda Felícia Spišská Belá 102
3. Malina Tomáš ŠKODA 120 Rakúsy 98
4. Rusiňák ml. Peter Škoda Octavia Poprad 97
5. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 86