Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 21.


Kategória: Prvá jazda v kole
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 515
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 344
3. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 332
4. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 315
5. Špes Peter Seat Spišská Belá 262
6. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 246
7. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 211
8. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 203
9. Stoklas Martin VW Spišská Belá 168
10. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 155
11. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 129
12. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 128
13. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 125
14. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 123
15. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 116
16. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 114
17. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 108
18. Monka František BMW Spišská Belá 105
19. Štolc Anton BMW Spišská Belá 82
20. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 76
21. Dubiel Michal Škoda Octávia combi Svit 75
22. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 71
23. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 66
24. Pavličko Jozef Fábia combi Spišská Belá-Strážky 38
25. Dubiel Miroslav Fiat Štrba 36
26. Lamper Ján Škoda 130 Veľká Lomnica 33
27. Monka ml. František BMW Spišská Belá 30
28. Klimko Daniel ŠKODA Felícia Stará Ľubovňa 25
29. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 20
30. Monka Michal BMW Spišská Belá 18
31. Štefko Vladimír VW Poprad 16
32. Majkutová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 14
33. Krišandová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 13
34. Lech Rastislav BMW Kežmarok 12
35. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 11
36. Dubiel Ján Fiat Štrba 8



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 240
2. Krišandová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 60
3. Majkutová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 54



Kategória: Dospelí
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 548
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 316
3. Špes Peter Seat Spišská Belá 300
4. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 288
5. Rusiňák ml. Peter Škoda Kamiq Poprad 253
6. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 239
7. Pavličko Martin Audi coupé Spišská Belá 208
8. Kovalčík Dušan Škoda Octávia Spišská Belá 206
9. Gurka Patrik WV Golf Vojňany 188
10. Stoklas Martin VW Spišská Belá 163
11. Ploščica Patrik Seat Arosa Rakúsy 154
12. Štolc Anton BMW Spišská Belá 153
13. Bekeš Stanislav Seat Ibiza Spišská Belá 127
14. Pavlák Lukáš Renault Spišská Belá 126
15. Magdolen Viktor Peugeot Handlová 108
16. Štolc Ján Suzuki Swift Poprad 106
17. Monka František BMW Spišská Belá 99
18. Gorlický Tomáš KIA Combi Poprad 96
19. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 94
20. Krišanda Matej MItsubishi Spišská Belá 79
21. Dubiel Michal Škoda Octávia combi Svit 71
22. Gorlická Andrea KIA Combi Poprad 68
23. Lech Rastislav BMW Kežmarok 54
24. Lauf Samuel Mitsubishi Poprad 54
25. Murín Pavol BMW Hôrka pri Poprade 45
26. Monka Michal BMW Spišská Belá 37
27. Monka ml. František BMW Spišská Belá 34
28. Dubiel Miroslav Fiat Štrba 32
29. Klimko Daniel ŠKODA Felícia Stará Ľubovňa 29
30. Pavličko Jozef Fábia combi Spišská Belá-Strážky 25
31. Lamper Ján Škoda 130 Veľká Lomnica 20
32. Štefko Vladimír VW Poprad 15
33. Krempaský Dávid ŠKODA Octávia Poprad 14
34. Krišandová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 12
35. Majkutová Lucia Škoda Felícia Spišská Belá 9
36. Dubiel Ján Fiat Štrba 8



Kategória: Juniori (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamperová Katarína Seat Arosa Veľká Lomnica 462
2. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 414
3. Monka ml. František BMW Spišská Belá 234
4. Melkovič Samuel Peugeot 206 GTI Spišská Belá 114



Kategória: Veterán
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Pavličko Vladimír Škoda Felícia Spišská Belá 240