Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 24.


Kategória: Elite ( Prvá jazda v kole )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 311
2. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 228
3. Stoklas Martin VW Spišská Belá 211
4. Ploščica Patrik Škoda 120 Veľká Lomnica 210
5. Špes Peter Seat Spišská Belá 209
6. Štolc Anton BMW Spišská Belá 188
7. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 181
8. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 179
9. Vitkovský Marek Seat Ibiza Poprad 144
10. Pavličko Martin Mercedes Spišská Belá 138
11. Abt Ernest Suzuki Swift Kežmarok 114
12. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 109
13. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 109
14. Krejsa Lukáš BMW Kežmarok 98
15. Pavlák Lukáš VW Spišská Belá 94
16. Pavličko Juraj Škoda Octávia com Poprad 66
17. Fendek Štefan WV Spišská Belá 60
18. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 57
19. Stempak Vladimír WV Golf 4 Spišská Belá 53
20. Miklasová Tatiana Seat Leon Spišská Belá 48
21. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 45
22. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 39
23. Britaňak Maroš AUDI A3 Bušovce 39
24. Klimko Daniel BMW E320 Chmelnica 32
25. Štefaniak Denis WV Poprad 32
26. Rusnák Dávid Renault Clio Ľubica 30
27. Kreutzer Jozef Renault Twingo Košice 28
28. Sečka Martin Škoda Fabia Sedan Kežmarok 28
29. Sečka ml. Martin Škoda Fabia Sedan Kežmarok 27
30. Krempaská Adela WV Poprad 26
31. Molčany Matúš Ford Galaxy Veľká Lomnica 19
32. Gáborčík Jozef ŠKODA 120 Kežmarok 17
33. Miklas Marián Seat Leon Spišská Belá 15
34. Šestáková Dominika Škoda Fábia Svit 15
35. Sečková Dominika Škoda Fabia Sedan Kežmarok 13
36. Polák Dalibor Nissan Sunny Kežmark 11
37. Kotulič Ján BMW Stará Ľubovňa 9
38. Chlebák Viktor VW Golf Bušovce 6



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Miklasová Tatiana Seat Leon Spišská Belá 234
2. Krempaská Adela WV Poprad 114
3. Sečková Dominika Škoda Fabia Sedan Kežmarok 114



Kategória: Najlepší čas ( Dospelí )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 312
2. Ploščica Patrik Škoda 120 Veľká Lomnica 251
3. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 250
4. Štolc Anton BMW Spišská Belá 220
5. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 206
6. Špes Peter Seat Spišská Belá 201
7. Stoklas Martin VW Spišská Belá 199
8. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 130
9. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 129
10. Pavlák Lukáš VW Spišská Belá 121
11. Vitkovský Marek Seat Ibiza Poprad 116
12. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 113
13. Pavličko Martin Mercedes Spišská Belá 100
14. Krejsa Lukáš BMW Kežmarok 88
15. Abt Ernest Suzuki Swift Kežmarok 84
16. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 67
17. Stempak Vladimír WV Golf 4 Spišská Belá 58
18. Pavličko Juraj Škoda Octávia com Poprad 55
19. Fendek Štefan WV Spišská Belá 54
20. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 43
21. Miklasová Tatiana Seat Leon Spišská Belá 43
22. Britaňak Maroš AUDI A3 Bušovce 43
23. Kreutzer Jozef Renault Twingo Košice 38
24. Molčany Matúš Ford Galaxy Veľká Lomnica 37
25. Gáborčík Jozef ŠKODA 120 Kežmarok 35
26. Miklas Marián Seat Leon Spišská Belá 32
27. Sečková Dominika Škoda Fabia Sedan Kežmarok 29
28. Štefaniak Denis WV Poprad 29
29. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 28
30. Sečka Martin Škoda Fabia Sedan Kežmarok 27
31. Klimko Daniel BMW E320 Chmelnica 26
32. Sečka ml. Martin Škoda Fabia Sedan Kežmarok 24
33. Rusnák Dávid Renault Clio Ľubica 22
34. Krempaská Adela WV Poprad 21
35. Polák Dalibor Nissan Sunny Kežmark 18
36. Kotulič Ján BMW Stará Ľubovňa 16
37. Chlebák Viktor VW Golf Bušovce 6



Kategória: Junior (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Drzewiecká Nela prototyp Huncovce 360
2. Monková Erika Mercedes GLA Spišská Belá 270
3. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 210
4. Fendek ml. Štefan WV Spišská Belá 177
5. Pavličko Nicolas Anton Škoda Octávia com Poprad 102
6. Kreutzerová Simona Renault Twingo Košice 71



Kategória: 55+ Legend ( Veterán )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 314
2. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 240
3. Pavličko Juraj Škoda Octávia com Poprad 204
4. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 108