Oficiálne výsledky
Jazda zručnosti
„O pohár primátora mesta Spišská Belá“
Ročník: 24.


Kategória: Elite ( Prvá jazda v kole )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Stoklas Martin VW Spišská Belá 211
2. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 191
3. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 179
4. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 153
5. Ploščica Patrik Škoda 120 Veľká Lomnica 139
6. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 134
7. Špes Peter Seat Spišská Belá 117
8. Štolc Anton BMW Spišská Belá 97
9. Vitkovský Marek Seat Ibiza Poprad 95
10. Pavličko Martin Mercedes Spišská Belá 75
11. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 74
12. Krejsa Lukáš BMW Kežmarok 65
13. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 64
14. Fendek Štefan WV Spišská Belá 60
15. Pavlák Lukáš VW Spišská Belá 58
16. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 45
17. Abt Ernest Suzuki Swift Kežmarok 41
18. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 40
19. Britaňak Maroš AUDI A3 Bušovce 39
20. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 39
21. Klimko Daniel BMW E320 Chmelnica 32
22. Štefaniak Denis WV Poprad 32
23. Pavličko Juraj Škoda Octávia com Poprad 30
24. Rusnák Dávid Renault Clio Ľubica 30
25. Miklasová Tatiana Seat Leon Spišská Belá 29
26. Kreutzer Jozef Renault Twingo Košice 28
27. Krempaská Adela WV Poprad 26
28. Stempák Vladimír WV Golf 4 Spišská Belá 17
29. Gáborčík Jozef ŠKODA 120 Kežmarok 17
30. Miklas Marián Seat Leon Spišská Belá 15
31. Polák Dalibor Nissan Sunny Kežmark 11
32. Kotulič Ján BMW Stará Ľubovňa 9
33. Molčany Matúš Ford Galaxy Veľká Lomnica 7
34. Chlebák Viktor VW Golf Bušovce 6



Kategória: Ženy
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Miklasová Tatiana Seat Leon Spišská Belá 174
2. Krempaská Adela WV Poprad 114



Kategória: Najlepší čas ( Dospelí )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Lamper Zdeno ŠKODA 120 Veľká Lomnica 204
2. Stoklas Martin VW Spišská Belá 199
3. Svitana Dušan Peugeot 106 Kežmarok 167
4. Ploščica Patrik Škoda 120 Veľká Lomnica 159
5. Štolc Anton BMW Spišská Belá 157
6. Bielik Maroš Seat Ibiza Spišská Belá 142
7. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 130
8. Špes Peter Seat Spišská Belá 108
9. Monka ml. František Ford Fiesta st. Spišská Belá 78
10. Vitkovský Marek Seat Ibiza Poprad 77
11. Šmigel Stanislav Ford Fiesta Poprad 67
12. Pavličko Martin Mercedes Spišská Belá 59
13. Pavlák Lukáš VW Spišská Belá 58
14. Fendek Štefan WV Spišská Belá 54
15. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 51
16. Krejsa Lukáš BMW Kežmarok 45
17. Britaňak Maroš AUDI A3 Bušovce 43
18. Abt Ernest Suzuki Swift Kežmarok 42
19. Kreutzer Jozef Renault Twingo Košice 38
20. Gáborčík Jozef ŠKODA 120 Kežmarok 35
21. Miklas Marián Seat Leon Spišská Belá 32
22. Monka František Ford Fiesta st. Spišská Belá 29
23. Štefaniak Denis WV Poprad 29
24. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 28
25. Miklasová Tatiana Seat Leon Spišská Belá 28
26. Klimko Daniel BMW E320 Chmelnica 26
27. Pavličko Juraj Škoda Octávia com Poprad 23
28. Rusnák Dávid Renault Clio Ľubica 22
29. Krempaská Adela WV Poprad 21
30. Stempák Vladimír WV Golf 4 Spišská Belá 21
31. Molčany Matúš Ford Galaxy Veľká Lomnica 20
32. Polák Dalibor Nissan Sunny Kežmark 18
33. Kotulič Ján BMW Stará Ľubovňa 16
34. Chlebák Viktor VW Golf Bušovce 6



Kategória: Junior (od 10 - do 18 rokov)
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Drzewiecká Nela prototyp Huncovce 240
2. Czepiga Zuzana Suzuki Swift Spišská Belá 210
3. Fendek ml. Štefan WV Spišská Belá 177
4. Monková Erika Mercedes GLA Spišská Belá 162
5. Pavličko Nicolas Anton Škoda Octávia com Poprad 102
6. Kreutzerová Simona Renault Twingo Košice 71



Kategória: 55+ Legend ( Veterán )
Poradie Súťažiaci Značka auta Mesto (obec) ∑ MB
1. Stoklas Ladislav Škoda Felícia Spišská Belá 240
2. Bielik František Seat Ibiza Spišská Belá 194
3. Rusiňák Peter Škoda Kamiq Poprad 108
4. Pavličko Juraj Škoda Octávia com Poprad 96